O nas

Biuro Agencja "Mój-Dom" - Nieruchomości, jest pierwszym powstałym w 1990 roku biurem nieruchomości na terenie gminy Czechowice-Dziedzice.
W roku 2000 jako jedno z pierwszych w regionie podbeskidzia otrzymało licencję zawodową nr 824, nadaną przez Główny Urząd Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast w Warszawie.
W czasie ponad 26 letniej praktyki zawodowej, biuro obsłużyło tysiące klientów i zawarło setki kontraktów i umów cywilnych w których naczelną dewizą zawsze było zadowolenie i dobro klienta.
Obsługujemy klienta kompleksowo, od zlecenia, przez wizję na miejscu, dokumentację techniczną i fotograficzną, wycenę, prezentację oferty kontrahentom, negocjację ceny ostatecznej, przygotowanie dokumentacji sprzedaży i umowy przedwstępnej, aż po finał przeniesienia własności aktem notarialnym i w konsekwencji czego fizyczne wydanie nieruchomości lub lokalu nowo nabywcy.
Ponad 26 letnia praktyka, pełna znajomość rynku, ułożona współpraca ze wszystkimi urzędami, instytucjami i kancelariami notarialnymi, oraz deweloperami, gwarantuje Państwu kompleksową, szybką, sprawną, solidną i uczciwą obsługę.

Pomagamy również w regulacji stanu prawnego nieruchomości (spadki, darowizny, podatki ...) z przygotowaniem wniosków sądowych włącznie, jak również w formalnościach uzyskania kredytu bankowego w dowolnie wskazanym banku.

Biuro posiada ubezpieczenie O.C. od odpowiedzialności cywilnej zawodowej w P.Z.U. SA.

Zapraszam do współpracy.

Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 10;00 do 17;00

Krzysztof Świerczyna - pośrednik w obrocie nieruchomościami
licencja zawodowa nr 824

Telefon kom; 0 507 054 731
Adres biura:
Czechowice-Dziedzice
ul. Kolejowa 29 d

Agent prowadzący

KRZYSZTOF ŚWIERCZYNA Licencja zawodowa nr 824
tel. 0 - 507 054 731
tel. Fax O-32 737 60 98

2005-2024 © NIERUCHOMOŚCI "Mój-Dom". Wszelkie prawa zastrzeżone. System dostarcza: mojelokum.pl - śląski serwis nieruchomości